Naša nová predajňa

Chovateľské potreby Luckydog v Rovinke sme otvorili prvý krát 1.12.2012 - teraz to teda bolo už 6 rokov čo sa snažíme robiť život naších zvieracích miláčikov krajším :) Rozhodli sme sa pre Rovinku, lebo priamo v Rovinke alebo okolí žijeme od narodenia a aj veľa našich aktivít sa odohráva v okolí a najmä v roku 2012 tu žiadny poriadny obchod s potrebami pre zvieratá nebol :) 6 rokov sme boli v starej budove pôvodne rodinného domu, ktorý nám ale postupne začal "padať na hlavu", zatekalo, bolo tu počas veľkých zím chladno, lebo teplo unikalo cez nezateplené staré múry. Prišlo zvažovanie - či skončiť, či nájsť nejaké iné miesto na prenájom, presťahovať sa do Bratislavy alebo čo…

Nakoniec som sa rozhodla ja, ako majiteľka obchodu, spoločne s manželom, že dáme tomuto priestoru ešte šancu a pustili sme sa do rozsiahlej rekonštrukcie, pri ktorej z pôvodného domu ostali len základy a múry :) Začali sme v júni 2018 a optimisticky sme plánovali otvoriť v septemri, po letných prázdninách. Kto ale niekedy niečo rekonštruoval, staval, modernizoval vie že nie vždy ide všetko podľa plánov. Počas leta prišli problémy s výpadkami materiálu, predlžovanie termínov dodania, dovolenky pracovníkov takže sme s vypätím všetkých, najmä psychických síl rekonštrukciu ukončili až koncom októbra. Prišla príjemnejšia časť, zásobovanie tovarom a upratovanie krásnej vynovenej predajne - toto sme mali hotové za pár dní a konečne 5.11.2018 sme privítali prvých zákazníkov.

Foto

Naša nová predajňa je naozaj krásna, veľmi jednoducho ladená, plná dreva s dôrazom na detail a príjemný pocit zákazníka pri nákupe. Som pyšná na zachovanie pôvodného dreveného stropu a múrov, ktoré sa len natreli na bielo, je to taká pamiatka na pôvodný dom. Čo je ale dôležitejšie nájdete u nás všetko potrebné pre vašich zvieracích miláčikov, snažíme sa dať dôraz na kvalitu pred kvantitou a preto máme na predajni len produkty ktoré by sme bez problémov ponúkli aj našim psíkom :) a môžte si byť istí, že ochutnávačov papania a testovačov hračiek, obojkov, kozmetiky alebo oblečenia máme v našom tíme dosť :) Snažíme sa mať v ponuke najmä značky a produkty ktoré nenájdete v každom obyčajnom obchode, zameriavame sa na kŕmenie surovým mäsom, tzv. BARF. Máme širokú ponuku rôznych druhov mäsa, a doplnkov. Z granuliek sa tiež snažíme ponúknuť Vám len to najlepšie, ako Marp, N&D, Dogchef, Calibra a iné. Na objednávku vieme zabezpečiť takmer všetko ostatné, Eminent, Tast of Wild, Acana, Orijen, Yoggies atd. Medzi výnimočné produkty ktoré nájdete u nás v obchode patria napríklad prírodné prípavky od Dokonalej lásky, “Obojky priateľstva Friendship Collars” alebo obojky, vodítka a iné príslušenstvo od firmy Ezydog. Radi Vám s čímkoľvek poradíme, neváhajte sa na nás obrátiť.  

Comments

  • Zatiaľ nekomentované.

Leave your comments