Chovateľské potreby Lucky dog - sme tu pre Vás a Vášho miláčika

Naša predajňa ako kamenný obchod vznikla v roku 2012. Sme z Rovinky a keďže celý život sme mali rôzne zvieratá, či už psov, mačky, zajace, slieky , cítili sme potrebu a túžbu otvoriť v tejto lokalite malý obchodík so základnými chovateľskými potrebami, aby ľudia z okolia mali možnosť kúpiť všetko potrebné tu a nemuseli behať stále do mesta. 

Začali sme s menším množstvom základného tovaru, ale postupne sme sortiment rozširovali a teraz sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť čo najviac tovaru, rôzne druhy značiek a stále dopĺňame novinky v potrebách pre zvieratá. Nájdete u nás široký sortiment  - potreby pre psov: krmivá (granule, BARF, konzervy), hračky, obojky, vodítka, peliešky, oblečenie a kopec ďalšieho príslušenstva. Nájdete u nás aj celú škálu produktov pre posv a mačky austrálskej značky Red Dingo za výborné ceny, kde takmer celý sortiment máme skladom. Tiež od nás neodídu na prázdo majitelia mačičiek, hlodavcov a papagájov - pre nich tiež máme krmivo, obojky, hračky a iné príslušenstvo. 

Našou vášňou sú psi a snažíme sa zabezpečiť im to najlepšie - preto u nás v ponuke nájdete aj mrazené mäso pre psov, tzv. BARF stravu, so všetkými doplnkami, ako sú oleje, vitamíny, kĺbové výživy a podobne. 

Ako Luckydog sa zúčastňujeme aj rôznych psích akcií, či už pretekov, výstav, orieškiád a dobročinných akcií, kde bývame sponzormi a sme tiež pravidelnými podporovateľmi viacerých útulkov a karanténych staníc.

645

Produktov v eShope

81%

Vracajúcich sa spokojných klientov

100%

Kvalita na produkty

Prečo náš eShop?

Rýchle rady pre vašich miláčikov
Dodanie objednávky do troch dní
Značky vysokej kvality

To sme my

Kristína

Ahojte, som Kristína a som majiteľkou našej malej predajne a zároveň spolu s Naty striháme a staráme sa o Vaše psíky. Na predajni sa Vám venujem zvyčajne v utorky a soboty, prípadne po dohode. Od malička som zbožňovala všetky možné zvieratá, bývali sme u babky a deda v Rovinke. Mali sme veľký dvor ktorý bol presne za predajňou, a mali sme vždy sliepky, zajace, mačky a samozrejme psa. z detsva si pamätám kóliu Renu, howavartku Enu neskôr to bola kríženka rhodézskeho ridgebacka Dona a malý Lucky - ktorý je teraz miláčikom mojej sestry. Dnes mám kríženku z útulku Weslinku a psa málo známeho plemena - Austrálska kelpia - menom Demon Dobby Devil of Highland, skrátene Dobby :) Viac o nás, o naších bývalých a možno aj budúcich psíkov a o tom čomu sa venujeme sa dočítate v Blogu.

Zuzka

Ahojte, som Zuzka pracujem v predajni Lucky Dog už asi 4 roky. Dostala som sa sem vďaka kamarátke a zároveň majiteľke Kristíne. Som vďačná že tu môžem byt, keďže som milovníčka zvierat už od malička. Moja rodina nikdy nebola bez psa. Vždy sme mali na záhrade nejakého štvornohého parťáka a člena rodiny. Avšak, štyri roky dozadu som si kúpila svojho prvého psíka menom Sky. Je to sibírsky husky ktorý by mal žiť vo svorke a preto sme si pred dvoma rokmi do našej svorky adoptovali fenku sibírskeho husky menom Destiny. Veľa cestujeme, vyletujeme a venujeme sa bikejoringu. Viac o výletoch v rámci Slovenska a bikejoringu sa už čoskoro dozviete v našom blogu.

Natália

Ahojte, moje meno je Naty a v Luckydogu ma môžete stretnúť už štvrtý rok. Od tohto roku to je nie je len na predajni ale takisto aj vzadu v salóne, kde striháme a kúpeme vaše psíky. Moje zvyčajné dni na predajni sú štvrtky, piatky a prípadne soboty. Lásku ku zvieratkám som pravdepodobne zdedila a zbožňujem všetko čo má 4 nohy. Momentálne je mojim najmilším kamarátom oriešok Lucky, ktorý má už 9 rokov a veľmi túžim po mačičke. Teším sa na každé stretnutie s Vami a vašimi miláčikmi.

Oliver

Ahojte, moje meno je Oliver a som najnovší prírastok do Lucky Dog rodinky. Som ročný králik plemena zakrslý činčilovitý rex a pochádzam od chovateľa z Čiech. Musím povedať že v Luckydog sa mi s dievčatami veľmi páči a rád sa tam jaším, hlavne v noci. Cez deň ma môžte stretnúť behať po obchode a veľmi pravdepodobne budem obhrýzať stenu (to mám najradšej). A aby som nezabudol, moje najobľúbenejšie jedlo je určite hlávkový šalát a jabĺčko, tým si ma získate.

Spokojní klienti