Chovateľské potreby Lucky dog - sme tu pre Vás a Vášho miláčika

Naša predajňa ako kamenný obchod vznikla v roku 2012. Sme z Rovinky a keďže celý život sme mali rôzne zvieratá, či už psov, mačky, zajace, slieky , cítili sme potrebu a túžbu otvoriť v tejto lokalite malý obchodík so základnými chovateľskými potrebami, aby ľudia z okolia mali možnosť kúpiť všetko potrebné tu a nemuseli behať stále do mesta. 

Začali sme s menším množstvom základného tovaru, ale postupne sme sortiment rozširovali a teraz sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť čo najviac tovaru, rôzne druhy značiek a stále dopĺňame novinky v potrebách pre zvieratá. Nájdete u nás široký sortiment  - potreby pre psov: krmivá (granule, BARF, konzervy), hračky, obojky, vodítka, peliešky, oblečenie a kopec ďalšieho príslušenstva. Nájdete u nás aj celú škálu produktov pre posv a mačky austrálskej značky Red Dingo za výborné ceny, kde takmer celý sortiment máme skladom. Tiež od nás neodídu na prázdo majitelia mačičiek, hlodavcov a papagájov - pre nich tiež máme krmivo, obojky, hračky a iné príslušenstvo. 

Našou vášňou sú psi a snažíme sa zabezpečiť im to najlepšie - preto u nás v ponuke nájdete aj mrazené mäso pre psov, tzv. BARF stravu, so všetkými doplnkami, ako sú oleje, vitamíny, kĺbové výživy a podobne. 

Ako Luckydog sa zúčastňujeme aj rôznych psích akcií, či už pretekov, výstav, orieškiád a dobročinných akcií, kde bývame sponzormi a sme tiež pravidelnými podporovateľmi viacerých útulkov a karanténych staníc.